İyikidogdun » Doğum Günü Yazıları » Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

14 Subat’ta dogduysaniz ve bir sevgiliniz varsa oldukca şansli sayilirsiniz. Sevgililer gunu ve dogum gununuzu bir arada kutlayabilirsiniz. Arkadaşlarinizin cogu kendi sevgilileriyle vakit gecirecekleri icin kimseyi kirmadan dogum gununuz de sevgilinizle baş başa olabilirsiniz. Bu kutlamayi bir yemek, konser, gosteri ya da film ile birleştirebilirsiniz. Ancak dogum gunu heyecanina kapilip randevunuza eliniz boş gitmemelisiniz.

sevgili.jpg

Sevgililer gununde alacaginiz hediye onemlidir

Sevgililer gununde en cok tercih edilen hediyeler cicek, cikolata, peluş hayvanlar, taki ve mucevherattir. Bunlari secmek sizi siradan yapmaz. Onemli olan verilen hediyenin anlamidir. Eger imkaniniz varsa yaraticiliginizi ve yeteneklerinizi kullanip fotograflardan, eski goruntulerden, eşyalardan, yaşananlardan yola cikarak size ozel bir hediye hazirlayabilir ya da size ozel bir yere gidebilirsiniz. Boyle bir hediye almak o dogum gununu unutulmaz kilacaktir.

Eger sevgililer gununde dogduysaniz ve bir sevgiliniz yoksa uzulmeyin. Aileniz ile kutlayip hem onlari hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlariniz yaninizda yoksa kendi başiniza kutlayin. Uzun zamandir ertelediginiz şeyleri yapin, kendinizi odullendirin.

iyikidogdun.net – Dogum Gunu Hatirlatir!

© iyikidogdun.net

Facebook Comments

Şuraya bakın

29 Şubatta Doğan Şanslı İnsanlar

Teorik olarak dünyada Doğum Günü  29 Şubat’ta olan 4 Milyon insan bulunmaktadır. Bu durumun gerçekleşme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir