İyikidogdun » Doğum Günü Hediyeleri » 69 Yaşına Giren Şehriye Nine’ye Doğum Günü Sürprizi

69 Yaşına Giren Şehriye Nine’ye Doğum Günü Sürprizi

Kahramanmaraş Dursunbey Sevgi Evi’nde ikamet eden Şehriye Küçüka’ya sevgi evi yetkilileri tarafından doğum günü sürprizi yapıldı. Hayatında ilk kez doğum günü kutladığını belirten Şehriye Küçüka, “69 yıllık hayatımda ilk kez böyle bir sürprizle karşılaştım” dedi.

Kızılöz Mahallesinde ikamet eden Kaya ve Şehriye Küçüka çiftinin Dursunbey Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan incelemeleri sonucu bakıma muhtaç oldukları belirlendi. 15 Yaşından bu yana gözleri görmeyen Şehriye nine ve Alzheimer hastası olan eşi Kaya Küçüka’nın zor şartlarda yaşadığını gözlemleyen Sosyal Hizmetler ekipleri, geçtiğimiz ay bu çifti sevgi evine getirerek bakımını üstlendi.

Sevgi evi idari sorumlusu Hanife Aydoğan tarafından geçtiğimiz gün Şehriye Küçüka’ya hayatının en büyük sürprizi yaşatıldı. 69 yaşına giren Şehriye nineye sevi evi sakinleri, sevgi evi sorumluları ve akrabalarının katılımı ile doğum günü partisi düzenlendi.

Bu kutlamaya ilçenin yerel sanatçıları da eşlik etti. Duygu dolu anların yaşandığı gecede Şehriye Küçüka’nın mutluluğu yüzüne yansırken eşi Kaya Küçüka da mutluluk dolu bir gün yaşadı.

Yaşlı çiftin akrabaları da gördükleri manzara karşısında göz yaşlarına hakim olamazken ilgi alaka ve ince düşüncelerinden dolayı sevgi evi sorumlularına teşekkür ettiler.

Pastanın kesilmesinin ardından afiyet ile pastasını yiyen Şehriye Nine de geldiği günden bu yana yaşadığı bu evi asla bırakmayı düşünmediğini ayrıca hayatında ilk kez doğum gününü kutladığını ve hediye aldığını belirtti.

sevgi-evi

Facebook Comments

Şuraya bakın

Korece Doğum Günü Şarkısı

Korece doğum günü şarkısı söyleyip, doğum günü kutlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir