İyikidogdun » Anasayfa » Çok Mutlu Bir Chewbacca!

Çok Mutlu Bir Chewbacca!

Teksaslı Candace Payne’in videosu interneti kasıp kavuruyor. Kendisine aldığı hediyeyi iade etmek üzere götürdüğü mağazada, hayranı olduğu Starwars kahramanı Chewbacca’nın maskesini görünce dayanamayıp alan Candace, aracına gider gitmez telefonunu açarak facebookta mutluluğunu paylaşmak üzere bir video kaydediyor.

YouTube Preview Image

Videoda çok sevdiği iki çocuğu olduğunu ancak bu maskeyi kendisine doğum günü hediyesi olarak aldığını ve altını çizerek kendisinin olduğunu söyledikten sonra maskeyi yüzüne takıyor. Ağız hareketlerini taklit eden ve chewbacca sesleri çıkaran maskeyi giymiş halini telefon ekranında görünce gülme krizine giren Candace’in içten ve katılarak dakikalarca gülmesi internet üzerinde kısa sürede yüzbinlerce kişiye, bir kaç günde de milyonlara ulaşıyor.

040616-mutlu-chewbacca2

Starwars filmlerinde Chewbacca karakterini canlandıran aktör Peter Mayhew’da videoyu çok beğendiğini ve güldüğünü söylüyor. Internet kullanıcıları bu videoya yanıt olarak son derece yaratıcı videolar hazırlamaya devam ediyorlar.

Videonun çok popüler olması üzerine yapılan röportajda bunun kendisine bugüne kadar verdiği en güzel hediye olduğunu ve çok beğendiği için paylaşmak istediğini söylüyor. Peki siz en son doğum gününüzde kendinize ne hediye verdiniz?

Kaynaklar

[1] http://www.nytimes.com/2016/05/24/us/happy-chewbacca-video.html?_r=0
[2] https://www.youtube.com/watch?v=GF3wVZMncAE
[3] https://www.reddit.com/r/videos/comments/4k6d8p/oh_im_such_a_happy_chewbacca/

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir