İyikidogdun » Anasayfa » Hediye Kartları – Doğum Günü Hediyesini Gitsin Kendi Alsın

Hediye Kartları – Doğum Günü Hediyesini Gitsin Kendi Alsın

hediye-karti-dogum-gunu

Doğum günlerinde arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hediye hediye seçmek dünyanın en büyük problemlerinden biridir. Çok beğensin, başkasında olmasın, ihtiyacını karşılasın, beni hatırlatsın falan derken ipin ucu iyice kaçmakta, kara kara düşünceler sizi darlamaktadır. Keşke ben parasını versem de gidip kendi alsa dediğiniz noktaya geldiyseniz hediye kartları sizin için bir çözüm olabilir.

Hediye kartı nedir ? Ne işe yarar?

Hediye kartları günümüzde yaygın olarak kullanılan hemen hemen her büyük mağazanın sunduğu bir hizmettir. Kullanımı çok basittir. Seçtiğiniz mağazaya gidip hediye kartı alıyorsunuz. içine gönlünüzden ne koparsa para yüklüyorsunuz, paketleyip arkadaşınıza veriyorsunuz. O da sizin verdiğiniz kartla gidip alışveriş yapıyor.

Direk parasını verecek kadar kabalaşmıyorsunuz, kararı ona bırakıyorsunuz, en azından mağazayı seçerek konu hakkında düşündüğünüzü gösteriyorsunuz.

Hediye kartılarına bazı örnekler:

iTunes hediye kartı:

App Store’dan dilediği ücretli uygulamayı indirebilir veya iTunes’dan müzik satın alabilir.

Google Play: Play store ücretli uygulamalarında kullanılabilir.

Hediye kartı uygulaması olan bazı mağazalar:

Teknosa, Vatan Bilgisayar, MediaMarkt, Bimeks, Gold…

H&M, Boyner, Mango, Beymen, Decathlon, Yargıcı, Mudo, E-Bebek, Pierre Cardin, Kiğlı, Adidas, Nike…

Daha sayamadığımız birçok mağaza da bu uygulamayı yapmaktadır. Eğer düşündüğünüz bir yer varsa mutlaka sormanızı öneririz.

 

 

Facebook Comments
Doğum günlerinde arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hediye hediye seçmek dünyanın en büyük problemlerinden biridir. Çok beğensin, başkasında olmasın, ihtiyacını karşılasın, beni hatırlatsın falan derken ipin ucu iyice kaçmakta, kara kara düşünceler sizi darlamaktadır. Keşke ben parasını versem de gidip kendi alsa dediğiniz noktaya geldiyseniz hediye kartları sizin için bir çözüm olabilir. Hediye kartı nedir ? Ne işe yarar? Hediye kartları günümüzde yaygın olarak kullanılan hemen hemen her büyük mağazanın sunduğu bir hizmettir. Kullanımı çok basittir. Seçtiğiniz mağazaya gidip hediye kartı alıyorsunuz. içine gönlünüzden ne koparsa para yüklüyorsunuz, paketleyip arkadaşınıza veriyorsunuz. O da sizin verdiğiniz kartla gidip alışveriş yapıyor. Direk parasını verecek kadar…

User Rating: Be the first one !

Şuraya bakın

Instagram’ın Ünlü Köpeği “Shila The POM” ile tanışın

İstanbulda Yaşayan Shila’nin instagramda 115.000 takipçisi bulunuyor. Pom cinsi olan Shila oldukça değişik bir yaşam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir