İyikidogdun » Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

iyikidoğdun.net olarak gizliliğinize önem veriyor ve bunu korumakta üzerimize düşen sorumluluğu tüm iyi niyetimiz ile yerine getiriyoruz. Gizlilik ve ilgili konulardaki sorunlarınıza anlık yanıt veriyor ve kullanıcılarımıza gizlilik seviyesini ayarlama imkanı veriyoruz.

 

Kişisel Bilgilerin Toplanması

iyikidoğdun.net kayıt formları ile toplanan e-posta adresleri, telefon numaraları ve benzeri iletişim bilgileri, aramalar ve arama sonuçları, doğum günü bilgileri, genel site kullanım bilgileri gibi bilgileri, bunun yanısıra internet servis sağlayıcı, internet protokol adresi (IP), yönlendirilen site bilgileri gibi bilgileri saklayabilir. Sunulan hizmetler kapsamında gerekli olması durumunda daha fazla bilgi için size başvurabilir.

 

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Sağlanan kullanıcı ve kullanım bilgilerini sunduğumuz ve sunacağımız ürün ve hizmetleri iyileştirmek, beklentilerinizi en iyi biçimde karşılamak ve erişiminizi kolaylaştırmak için kullanırız. Bu bilgileri iyikidoğdun.net ve bağlı şirketleri dışında bir taraf ile paylaşmayız.

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

iyikidoğdun.net kişisel bilgilerinizi erişim denetimi olmayan sayfalardan sunmaz ve paylaşmaz. Kimle ne kadar bilgi paylaşmak istediğiniz sizin denetiminizdedir. iyikidoğdun.net kredi kartı numaraları, banka hesapları ve benzeri finansal bilgileri saklamaz ve paylaşmaz.

 

Gizlilik İlkelerinin Güncellenmesi

iyikidoğdun.net düzenli olarak bu ilkeleri gözden geçirir ve günceller. Güncellenen ilkeler gene bu adreste yayınlanır. Bu ilkeler ile ilgili düşünceleriniz ve sorularınız için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Comments