Sevgili Günü

Sevgililer gunu dogum gunumle ayni gune denk gelmesi sebebiyle her sene kutlamak zorunda oldugum bir gun. Bu dunyada benim gibi şansli insanlarda var ve her yil oldugu gibi benim dogum gunumun anlamina uygun bir kutlama yaptik. Butun kizlar toplanip Not: Seni Seviyorum filmini izledik ve 3 kutu cikolatayi bitirdik.

Bu sene ki dogum gunumu farklilaştiran ise dogum gunu hediyem. Cilgin arkadaşlarim bana aldigi dart aslinda sevgilisi olmayan bir insana alinacak en guzel sevgililer gunu hediyesi diyebiliriz. Hele bir de bu hediyenin ustunde bir sene once dogum gununuzu hatirlamayan eski sevgilinizin resmi varsa dart oynamak vazgecilmez oluyor. Sevme eylemiyle bagdaştirilan bu gunde bir sevgiliniz yoksa yapilabilecek en guzel şey eski sevgililerinizin resimlerinin bulundugu bir dart alip sevgililer gununu ve eski sevgilileri daha sempatik hale getirmek.

Kaynaklar:
[1],http://www.filmdizizle.com/?tag=not-seni-seviyorum-p-s-i-love-you

Facebook Comments

Şuraya bakın

Sevgililer Günü Şarkıları

Sevgililer gününün hatta hayatın vazgeçilmezi müziği sevgililer gününü daha da keyiflendirmek için kullanabilir, sevgililer gününe uygun önerdiğimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir