Modern Zamanlar

Sevme kelimesi ile para kelimesinin yan yana geldiği gün olarak tanımlayabiliriz bu günü aslında. Özellikle de bayanlara alınan pahalı hediyeler bunun çok iyi bir kanıtı. Yüzyıllar önce insanların birbirleriye tanışmaları sevmeleri için düzenlenen bir çöpçatanlık işi günümüzde bu noktaya geldi.

Ona tektaş hediye edin onu sevdiğinizi gösterin. Niye adamın ağzı yok mu konuşmaya ya da kadın adama değil de tektaşa mı inanıyor. İnsanların sevgisini göstermek için para ile satın alınan şeylere ihtiyacı olması ne acı. Keşke yüzyıllar öncesinde yaşıyor olsaydım da evleneceğim kadını bulmak için sevgililer günü kutlamalarına katılsaydım. Modern zamanlarda yaşamak gerçekten çok zor..

YouTube Preview Image Ben bu zihniyetle kız arkadaşıma sevgililer günün ne kadar anlamsız bir gün olduğunu anlatmaya çalışırken kız arkadaşım konuyu öyle bir yere getirdi ki. Sevgililer gününde sevgilimden ayrılan insan olarak tarihe geçtim.Yaktın beni Valentine…..

Kaynaklar:
[1],http://www.youtube.com/watch?v=aZiXwx6x9S

Facebook Comments

Şuraya bakın

Sevgililer Günü Şarkıları

Sevgililer gününün hatta hayatın vazgeçilmezi müziği sevgililer gününü daha da keyiflendirmek için kullanabilir, sevgililer gününe uygun önerdiğimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir