İyikidogdun » Yılbaşı » Yılbaşında Kim Nerede?

Yılbaşında Kim Nerede?

2012  yilina eglenceye ve muzige doyarak girmek isteyenlere Istanbul, Ankara, Izmir, Antalya, Bodrum, Kibris’ta sahne alan unluler ve yilbaşi partileri;

Unutulmayacak bir yilbaşi konseri Athena-Duman

Istanbul’da Yilbaşi Partileri

Duman Athena yil başinda sevenleri ile Istanbul Kucukciftlik Park’ta buluşacak. On grup olarak Ozturk isimli grubun ciktigi mekanda Duman 22:30 Athena 01:00’da sahne alacak. Bilet fiyatlari 50-135 TL arasinda degişen konser rock severlerin hayran kalacagi bir yeni yil etkinligi olacak.
Populer muzik severler icinde Bengu , Istanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonunda, Murat Boz Refresh The Venue, Demet Akalin Hilton Convention Hall’da sahne alacak. Istanbulda olanlar icin diger bir etkinlik ise MFO ile 2012 yilbaşi partisi; Cubuklu Hayal Kahvesi’nde MFO’nun en guzel şarkilari 2012’ye merhaba derken sizlerle olacak.
Yeni yila Ozan Dogulu’nun muhteşem muzikleri eşliginde, Istanbul Bogazi’nin yani başinda, sinirsiz icki ve birbirinden ozel lezzetlerle karşilamak isteyenler ise Sait Halim Paşa Yali’sinda ki yilbaşi partisine gidebilirler.

Ankara’da Yilbaşi Partileri

Ankara’ da  Marriott Hotel’de Sibel Can’in eşsiz sesi, geleneksel turk yemekleri ve sinirsiz icki servisi ile yilbaşinda  sevdiklerinizle eglenebilirsiniz. Ankara’da pop muzik dinlemek isteyenler ise Ankara Swiss Otel’de Anatolia Balo salonunda Gulşen ile yeni yila merhaba diyebilirler.

Izmir’de Yilbaşi Kutlamalari

Izmir’de Yilbaşi Partileri

Yeni yila Izmir’de girecekler Alsancak Kaya Izmir Thermal & Convention Venus Roof’ta Berkay’i dinleyebilir. Yeni yila cilginlar gibi dans ederek girmeyi planliyanlar ise Alsancak Kahve Mania Dj Ece Toprak ile dans etmeye doyacaklar.

Yilbaşinda bu şarkiyi dinlemeden olmaz!

YouTube Preview Image

Antalya ve Kibris ve Bodrum’da Yilbaşi Partileri

Yeni Yilda Kibris’ta eglenceye doymak isteyenler ise Cratos Premium Otel’de 2012 Yilbaşi Programinda Serdar Ortac’i dinleyebilirler. Yeni yila Antalya’da kutlamayi terih edenler Crowne Plaza’da Murat Dalkilic’i dinleyebilir. Bodrum’da yilbaşina girecekler ise Sertap Erener’in eglenceli şarkilari ile yeni yila merhaba diyebilirler.

Kaynaklar:
[1],http://web03.biletix.com/etkinlik/MBAJ4/TURKIYE/tr
[2],http://www.songazetehaberleri.com/2012-yilbasi-eglence-programlari-mekanlari-ucretleri-fiyatlari.html
[3],http://www.ankarayilbasi.com/
[4],http://www.istanbulyilbasi.com/

Facebook Comments

Şuraya bakın

Takı Sevenlere Hediye

Hediye almak bazen insana çok zor gelebilir. Doğum günü için olsun, özel günler için olsun... Ama hediye alacağınız kişi kadınsa ve takı seviyorsa size yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Bir yorum

  1. güzel site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir