İyikidogdun » Sevgililer Günü » Sevgililer Günü Kartları

Sevgililer Günü Kartları

Sevgililer gunu sevgilinizin hoşuna gidecek el yapimi ozel kartlar ile onu şaşirtin. Aşkinizi anlatan ozel şablonlardan yapilan kartlar ve hediye paketleri ile sevgililer gunu sadece hediyeleriniz ile degil onlari sunma şeklinizle de sevgilinizi şaşirtin.

 

Sevgililer gunu hediye

Sevgililer Gunu Kalp Kart

Sevgililer Gunu Kalp Kart

Ciktisini aldiginiz şablonda ki en diş parcadan en ic parcaya kadar kalpleri oluşturun. Sonra en diş şablon gibi oluşturdugunuz şablonda ki iki kanati kapayin ve kalp şeklini oluşturun.  Sonra şablonda kestiginiz  diger kalp parcalari iki kanatin ustune buyukten kucuge yapiştirin.

Kalp Sablon  


Her katman icin fakli kagitlar ya da kenar suslemeleri kullanabilirsiniz. Kanatlari katlayip en dişta oluşturdugunuz kalp kenarlarini şifon bir kumaşla ve acilan kalp parcalarini da ciceklerle ya da sevgilinizin hoşuna gidecek susler ile susleyebilirsiniz.

 

Sevgililer Gunu Kalp Paket

Sevgililer Gunu Kalp Paket

Sevgililer gununde sevgilinize aldiginiz hediyeyi kalp bir paket icinde sunabilirsiniz.Yapilişi resimde gosterildigi gibi cok kolay olan kalp paket icin ihtiyaciniz olan kalp şablon.


Sevgililer Gunu Aşkinizi Anlatan Kartlar

Sevgililer Gunu Valentine Kart

Tek ihtiyaciniz olan Will You Be My Valentine ve kalp şablonlari cizgiler ile belirtilmiş kisimlardan keserek sevgilinize hoş bir surpriz yapabilirsiniz.

 

 

Kaynaklar:
[1],http://www.marthastewart.com/267666/valentine-heart-card?czone=holidays/valentines-day/cards&center=276967&gallery=274260&slide=267666
[2],http://www.marthastewart.com/264089/paper-heart-wrappings?czone=holidays/valentines-day/cards&center=276967&gallery=274260&slide=165168
[3],http://www.marthastewart.com/873639/basic-card-making-tips?czone=holidays/valentines-day/cards&center=276967&gallery=274260&slide=873605

 

 

Facebook Comments

Şuraya bakın

Takı Sevenlere Hediye

Hediye almak bazen insana çok zor gelebilir. Doğum günü için olsun, özel günler için olsun... Ama hediye alacağınız kişi kadınsa ve takı seviyorsa size yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir