İyikidogdun » Sevgililer Günü » Sevgililer Günü İçin El Yapımı Kart

Sevgililer Günü İçin El Yapımı Kart

Sevgililer gunu sevgilinize ozel bir kart hazirlayabilirsiniz. Yapimi gayet kolay olan bu 3 boyutlu kart icin tek ihtiyaciniz olan yazicinizdan ciktisini almaniz gereken kagitlar, tutkal, makas ve sevgilinizle size ait resimler.

 

Sevgililer Gunun kart hediye

Sevgililer Gunu Kişiye Ozel Kart Postal

Ciktisini aldiginiz birinci Sablon 2 kisimdan oluşmaktadir. Alttaki parca oluşturacaginiz kartin ana parcasidir.

Sevgililer Gunu Karti Base Piece ve Kart Sablonu

Ustteki parca base piece ise ana parcada işaretlenen yerlere şekildeki gosterilen tab A ve tab B kisimlarindan yapiştirilir. Base piece kartiniza hareket kazandiracak kisimdir.

Sevgililer Gunu kartini hareketlendirmek icin dikkat edilmeli

Bu yuzden kartiniz yapiştirmadan once aşagidaki şekilde gosterilen şekilde oldugu gibi nokta olanlar tepe olacak şekilde cizgi olanlar aşagida olacak şekilde kagida hareket kazandirip. Karta gosterildigi yerlerden yapiştirin. Base line kisminin şekilde gosterildigi gibi cizgileri denk getirip tam ortadan yapiştirmaya ozen gosterin. Kart icinde cizilmiş olan kalp kismi kesin .

Sevgililer GunuKarti Body 1 Sablon

Ciktisini aldiginiz ikinci parca Body 1 kol kismini saga dogru kivirin karşisinda ki kişiyi sariyormuş gibi duşunerek şekil verin. Sonrasin da body 1 govde kismindan base piece denilen parcada belirtilen kisma yapiştirin.

Sevgililer Gunu Karti Body 2 Sablon

3.kismin ciktisini aldiktan body 2 kisminda cizilmiş yerden arm 2 gecebilecegi bir yer cizin sonra baseline da belirtilen body 2 kismina govdesinden yapiştirin ikinci kisim arm 2 kismininida base line yapiştirin. Body 2 de kestiginiz kisimdan arm 2 yi gecirin. Sevgilinize ve size ait resimleri de body1 ve body 2 başina yapiştirarak sevgilinize ozel bir sevgililer gunu karti tasarlayin.

Kaynaklar
[1]http://www.marthastewart.com/274260/valentines-day-cards/@center/276967/valentines-day#/268468

Facebook Comments

Şuraya bakın

Takı Sevenlere Hediye

Hediye almak bazen insana çok zor gelebilir. Doğum günü için olsun, özel günler için olsun... Ama hediye alacağınız kişi kadınsa ve takı seviyorsa size yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir