İyikidogdun » Anasayfa » Biyoritminizi Merak Etmiyor Musunuz?

Biyoritminizi Merak Etmiyor Musunuz?

Biyoritm insan hayatının doğum gününe ve zamana bağlı olarak değişen ve bulunduğu dönemdeki fiziksel, duygusal ve düşünsel durumunun iyiliğine işaret eden teorik bir döngüdür.

Biyoritim

Biyoritim uyumu

Doğum gününüzden başlayarak yapılan hesaplamalar ile bulunduğunuz dönemdeki tahmini fiziksel, duygusal, düşünsel ve bunlara bağlı olarak genel durumunuzu öğrebilirsiniz.

Fiziksel döngü 23 günlüktür. Fiziksel ritminiz yüksekken koordinasyon, denge, güç, çevikliğinizin de iyi durumda olması ve kendinizi iyi hissetmeniz mümkündür.

Biyoritim

Biyoritim yaratıcılığı

Duygusal döngü 28 günlüktür. Duygusal ritminiz yüksekken yaratıcılık, algılama, farkındalık, hassasiyet gibi becerilerinizin daha iyi olmasını ve keyfinizin yerinde olmasını bekleyebilirsiniz.

Düşünsel (zihinsel) döngü 33 günlüktür. Düşünsel ritminiz yüksekken iletişim kurabilme, hatırlayabilme, mantıksal analiz yapabilme ve çözümleme kabiliyetleriniz de çıkışa geçebilir ve gerçek bir zihin açıklığı yaşayabilirsiniz.

Biyoritim

Biyoritim gırafiği

Genel durum ise tüm biyoritimlerin birleşiminden oluşur ve o gün için kişinin genel durumuna işaret eder. Bazı günler çok iyi bazı günler ise kritik olabilir. Tabi bu durum kritik görünen döngüdeki aktiviteyi uygulamanıza engel olmamalıdır. Gerekirse daha dikkatli olabilir, riskleri azaltabilirsiniz.

Günlük yaşamdaki aktiviteleri planlarken biyoritim döngünüzü göz önüne almak işlerinizin kolaylaşmasına yardımcı olabilir ya da her yeni güne nasıl farklı bir şekilde başladığımızı anlamanızı sağlayabilir.

Peki bugün biyoritminiz nasıl? Öğrenmek için iyikidoğdun.net’e giriş yapıp doğum günü sayfanızı ziyaret edin ya da aşağıdaki forma 12-10-1970 şeklinde doğum gününüzü girin!

%CODE1%

Kaynaklar

[1], http://en.wikipedia.org/wiki/Biorhythm
[2], http://biorhythms.perbang.dk/
[3], http://www.degraeve.com/bio.php

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir