İyikidogdun » Anasayfa » Doğum Günü Konsepti: Fotoğraflar ile Kutlama

Doğum Günü Konsepti: Fotoğraflar ile Kutlama

Dogum gununde sevdiklerinizi şaşirtacak siradişi bir dogum gunu partisi duzenlemek istiyorsaniz. Gecmiş zamanlari unutulmaz kilan fotograflardan yararlanarak; arkadaşlarinizin yaşanmişliklarini hatirlatarak onlara zamanin degerini anlatan bir dogum gunu partisi duzenleyin.

Fotograf temali dogum gunu partisi icin ihtiyaciniz olan tek şey ise gecmişten bugune arkadaşinizin fotograflari.

Gecmişten bugune arkadaşiniza ozel bir dogum partisi

Duvarlari susleyin

Dogum gunu yapacaginizin mekanin duvarlarini arkadaşinizin en sevdigi en unutulmaz anlarin fotograflariyla susleyin.

Kişiye özel resimli t-shirt 

Kişiye ozel resimlerin oldugu balonlar

Fotografli Parti Eşyalari

Partide kullanicaginiz tepsiler, bardaklarda arkadaşinizin en komik  profil resimlerini kullanin. Hatta bardaklara arkadaşinizi anlatan ifadeler, cumleler yazarak kendinizi yansitabilirsiniz. Baski ve tasarim konusunda www.basmatik.com size yardimci olabilecek harika bir site.

Kisiye-ozel-resimli-t-shirt-e1321443023239

Arkadaşinizi anlatan eglenceli ozel tasarimlar

Fotografli Parti Susleri

Arkadaşinizin fotograflarindan faydalanarak farkli ifadelerin oldugu maskeler oluşturun ve surpriz partisine geldiginde onu ilginc maskelerle karşilayin.Cocukluguna ait fotograflarin oldugu balonlar bastirin.

Dogum Gunu Defteri

Fotografli Parti Oyunlari

Arkadaşinizin en komik resmini bir dart panosuna bastirin. Kişiye ozel resimli dart şakalari seven arkadaşlariniz icin eglenceli bir parti oyunu olabilir.

Polaraid  fotograf makinelerinden ve bir defter edinerek , arkadaşiniza iyi dileklerinizi yazip, fotograflari ekleyerek bu anlari olumsuzleştirebilirsiniz.

Onu anlatan tişortlerden tasarlayin. Bebekliginden bu yaşina kadar onemli anlarini anlatan tişortler bastirin. Bu tişortleri partide ki bazi davetlilere verin ve dogum gunu sahibinin bu kişileri bulup hayatinin kronolojisini oluşturmasini isteyin. Bunun sonunda ilginc bir hediye ya da dogum gunu pastasini getirin.

Kaynaklar:
[1],http://www.marthastewart.com/286893/picture-perfect-birthday-party#/286857

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir