İyikidogdun » Anasayfa » Sevgililer Günü Önerileri

Sevgililer Günü Önerileri

Siradanlaşan ilişkinize farkli bir boyut katmak istiyorsaniz. Sevgililer gunu bunun icin cok iyi bir firsat olabilir. Sevgililer gununde onunla diger gunlerden cok farkli bir gun gecirin ve onu şaşirtin…

Kahramanini canlandirin
Bu hediye her iki cins icinde cok eglenceli bir hediye olabilir. Onun en sevdigi film kahramanina, cizgi film karakterine sporcuya benzeyecek bicimde giyinin. Hatta o kişinin taklidini yapin. Cok egleneceksiniz.

Jack Sparrow

Pizza yapin
Aşkinizin pizzasini yapin. Sevgilinizin en sevdigi malzemeleri  iceren, hamuru kalp şeklinde bir pizza ile onun kalbine giden yolda rahat rahat ilerleyin. Diger bir oneride aşkiniza ait guzel notlarin oldugu kurabiyeler icine birlikte gecirdiginiz komik anlari ifade eden kelimeler ya da sevginiz gosteren cumleler yazin. Boylelikle hem gonlunde hem damaginda bagimlilik yaratacaksiniz.

Kalp Pizza

Sahte turist gezisi
Birlikte iken en cok sevdiginiz şey sohbet etmekse. Işte sizin icin bol kahkahali super bir eglence. Sevgilinizin turist rehberi olun. Fotograf makinesi ve video kamerasini yaniniza alin. Turist gibi giyinin şehrin en ilginc yerlerine gidin. Ugrayacaginiz mekanlardan biri de lunapark olsun. Donme dolapa binin ve gunun anlam ve onemi uygun olan romantizmi yakalayin.


Turist Sevgililer

Aşkinizin Film Afişi
En sevdiginiz filmin afişine kendi resminlerinizi bastirin ya da sevdiginiz bir resminizin  karakalem cizimini yaptirin. Daha sonra bu resmi eşit oranlarda bir kac parcaya bolun ve o gune kadar yaşadiginiz onemli gunleri her bir parcanin arkasina sirayla yazin. Sevgilinizden arkasinda yazan olay sirasina gore posterin parcalarini birleştirmesini isteyin. Bu hediye ile sevgilinizle yaşadiginiz her anin ne kadar onemli oldugunu gosterme imkanina da sahip olacaksiniz.

Ilk 50 Opucuk


Kaynaklar:
[1],http://www.pudra.com/ask-iliskiler/ask/sevgilinize-sevginizi-gostermenin-12-eglenceli-yolu-1808.htm
[2],http://download-numbers-movie.blogspot.com/
[3],http://www.flickr.com/photos/photoplod/5364113030/

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir