İyikidogdun » Hediyeler » Burçlara Göre Hediye Seçmek

Burçlara Göre Hediye Seçmek

Hediye seçimleriniz de sizlere yardımcı olacak en güvenilir burç yorumları;

 

Koç burcuna hediye

Koç 

Teknolojiye düşkün, sabırsız ve abartıdan hoşlanan  Koç burçları orijinal, kaliteli parçalara asla hayır diyemezler.Koç burcuna uygun armağan alternatifleri arasında şık bir saat, spor malzemeleri, yeni nesil bir iPad çantası, bir tasarım objesi olarak sandalye, esprili bir anahtarlık, iPhone, BlackBerry, iPod, Notebook ve daha birçok üründe kullanabileceğiniz, eğlenceli tasarımıyla dikkat çeken hoparlörler ya da şık bir şal ilk sıralarda yer alıyor.

Boğa

Pratik zekalı, lükse ve rahatlarına düşkün boğalar, aynı zamanda zor beğenen bir yapıda oldukları için hediye seçiminde zorlanmanız kaçınılmaz.Mümkünse bir hediye çeki alın, hem siz zorlanmazsınız hem de onlara seçim şansı sunarsınız. Ağzının tadını bilen Boğalara bir kutu makaron, klasik bir CD, battaniye, güzel bir kupa,bir masaj çeki, şarap karafı alabilirsiniz.

İkizler

Meraklı,değişken ruhlu, zeki sosyal ilişkileri  kuvvetli, her türlü yeniliğe açık olan İkizlere hediye almakta zorlanmayacaksınız. Şık bir defter, cep telefonu, eğlenceli bir kitap, maket arabalar, playstation, haute couture bir parça, ikinci el aksesuarlar ilk akla gelen hediye seçenekleri. Bu arada aldığınız hediyeyi güzel bir kutunun içine koymayı unutmayın.

Yengeç

Yaratıcı, duygusal mizaçlı Yengeç burçlarını memnun etmek istiyorsanız şık ve romantik hediyeler satın alabilirsiniz. Unicef kart postalları, albüm, şık bir biblo, abajur, gbir demet çiçek, inci kolye, mutfak gereçleri, şık bir çerçeve, romantik DVD, giyinmeyi seven ipek bir eşarp ve şık kol düğmesi hediye seçenekleri arasında ilk akla gelenler.

Aslan

Cesur, atak heyecanlı bir yapıya sahip olan Aslan, aynı zamanda gösterişi de sever. Ama fiyattan çok orijinal olmasına özen gösterin.Kaliteye de düşkün olan  Aslanlar için alınabilecek parçalar arasında iddialı bir stiletto, tasarım şemsiye, kol saati,şık kol düğmeleri, satranç takımı ilk sırada yer alıyor.

Başakhediye başak

Şanslısınız çünkü sabırlı, düzenli ve titiz olan Başak için hediye alternatifleriniz yeterince fazla.Örneğin pratik ve kullanışlı objeler, CD kutuları, çakı, kumbara, masa lambalar, onunla özdeşleşecek bir parfüm, şık dosyalar hobisiyle ilgili malzemeler Başak için alabileceklerinizden sadece bir kaçı.

Terazi

Uyumlu, estetik duyarlılığı gelişmiş zarif Terazilere alınacak hediyeleri şık ve şaşırtıcı  olmasına özen göstermeli. Deri ceket, herhangi bir tasarım ürünü, makyaj malzemeleri, cep bilgisayarı,CD, orijinal tablo9lar, mum, kaşmir kazak, Chanel klasik bir çanta ve eldiven heiye seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bir de kararsız oldukları için değişim çeki almayı unutmayınız.

Oğlak

Sorumluluk sahibi, sadık, disiplinli, ağırbaşlı Oğlaklar için  kullanışlı hediyeler seçmekte fayda var. Tutarlı  ve kuralcı Oğlaklara hediye seçmekte zorlanırsanız hediye çeki imdadınıza yetişecektir.Şık bir dolmakalem, deri cüzdan, çanya, hatıra  defteri ya da günlük ilk aklımıza gelenler arasında yer alıyor. Takıya ve süse  düşkün oldukları için makyaj malzemesi porselen takımları antika eşyalar da uygun hediyeler.

Kova

Bağımsız , entelektüel, zeki sıradışı  fikirleri ve yaşamlarıyla dikkat çeken kovalar için farklı  ve dikkat çekici hediyeler bulmalısınız. Zekasını zorlamaya bayıldığı için ona zeka oyunları kitaplar, kahve  ve çaya  düşkün olduğu için şirin bir kupa hediye edebilirsiniz. Seyahati çok sevmesine karşın onun  için sakın  bir gezi organize etmeye kalkmayın, çünkü emrivakileren hoşlanmaz!  Fotoğraf makinesi, mp3 çalar, bitpazarından değerli anikalar, koleksiyonlarına eklemek için  gözlük, deri bir parça uygun  hediyelerdir.


Akrep

Sezgileri güçlü tutkulu, derin duyguları olan  Akrep burçlarına sevginizi ifade edebilecek, özenle düşünülmüş hediyeleri tercih etmelisiniz.Sizin harcadığınız çaba hediyenin  kendisinden aha çok  hoşlarına  gidecektir inanın.Akreplere gece lambası, psikolojik kitaplar, tarot kartları, DVD”ler uygun hediyelerdir.

yay hediyeYay

Esprili, neşeli, hareketli ve özgür  bir ruha sahip Yaylara, ruhlarına uygun ler almalısınız. Bir seyahat bileti mesela! Adeta  keşfetmek için yaratılan  Yaylar bu hediyeyle valiz hazırlamaya  başlayacaklardır emin olun. Dünya küresi, spor bir kol saati, hayvan  dostu bir burç olduğu için kedi ya da hayvanlarla ilgili aksesuarlar, bir maç bileti , bilgisayar aksesuarlarıda alternatifleriniz arasında bulunur.

Balıkhediye

Duygusal, romantik, duyarlı, sezgileri güçlü balıkların güzellik ve estetik duyguları  çok gelişmiştir. Zevkine hitap etmeyi  başardığınız takdirde madii değeri ne olursa olsun alacağınız her hediye Balıkları mutlu edecektir. Parfüm, güzel bire çiçek, ipek bir gecelik,  müzik kutusu, banyo sabunu, kaliteli kremler, mutfak  için orijinal parçalar, albüm, bir fotoğraf kitabı, güzel bir tablo ya da iyi bir spa salonundan güzel bir masaj … Düşündüğünüzü çaba harcadığınızı hissettiği sürece Balıkları hayal kırıklığına uğratmanız imkansız.

 Kaynak:

[1] Jetlife, 2011 Aralık

 

 

Facebook Comments

Şuraya bakın

Yılbaşı Yaklaşırken Farklı Hediye Seçenekleri

Şüphesiz ki yeni yıl demek sevdiklerimizle paylaşacağımız mutlu anlar ve bu mutlu anları hatırlamaya vesile olabilecek yeni yıl hediyeleri demek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir