İyikidogdun » Anasayfa » Doğum Gününde Uçuruyoruz!

Doğum Gününde Uçuruyoruz!

Doğum gününüzde Hol 2, No 2130’daki iyikidoğdun.net standına gelin uçma şansını yakalayın! 78. İzmir Enternasyonel Fuarı (IEF) süresince doğum günü olan kişiler için çok özel bir hediye kazanma fırsatı sunuyoruz.

Doğum gününde uçmak

Tek yapmanız gereken standımızı ziyaret edip bir doğum günü fotoğrafı çektirmek ve neden uçmak istediğinizi söylemek. Siteye yüklenecek fotoğraflar arasından en çok tebrik alan kişiye turizm cenneti Alaçatı’da eşsiz bir uçuş deneyimi yaşatıyoruz.

http://www.metacafe.com/watch/3216990/

Mükemmel manzaralar yakala

Ne Yapmanız Gerekiyor?

1- Fuar standımızı ziyaret ederek bir doğum günü fotoğrafı çektirip neden uçmak istediğinizi söyleyin ( Doğum gününüzü göstermek için yanınızda bir kimlik ya da ehliyet bulundurmayı unutmayın )

2 – Doğum gününüz ve takip eden 5 gün boyunca doğum günü sayfanızın adresini arkadaşlarınıza gönderin ve tebrikleri kabul edin.

3 – En çok tebriki almayı başarırsanız uçmak için hazırlanın!

Uçma şansı

Kampanya Koşulları

 1. Fotoğrafı siteye yüklenen kişi geçerli bir iyikidoğdun.net hesabı açmış ve geçerli bir e-posta adresi ve cep telefonu bilgisi sağlamış olmalıdır. Kazanan kişi ile bu hesap bilgileri üzerinden iletişime geçilecektir.
 2. Kayıt tarihi ve takip eden 5 gün süresinden sonra gelen tebrikler dikkate alınmayacaktır. Zamanlamada Türkiye saati esas alınacaktır.
 3. Mükerrer tebrikleri engellemek için aynı kullanıcıdan gelecek tebriklerin sadece ilki dikkate alınacaktır.
 4. Rüzgar’a bağlı olarak değişebilecek uçuş tarihleri için pilotun önerileri ve kazanan kişinin programı dikkati alınarak bir tarih saptanacaktır.
 5. Kazanan kişinin 3 ay içerisinde uçuşunu gerçekleştirmesi gerekmektedir. Uçuş hakkının devir edilmesi ya da satılması mümkün değildir.
 6. Kazanan kişinin sağlık durumu uçmaya müsait olmalıdır.
 7. Uçuş yerine ulaşım masrafları kazanana aittir.
 8. Kampanya koşulları iyikidoğdun.net’te yayınlanır. iyikidoğdun.net kampanya koşullarında önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

4 yorum

 1. aşşşkolsunn yaaaa bizde resim çekildikk hanii neredee
  kınıyorumm sizleriii.

 2. fuarda çekilen fotoğrafımızı bulamıyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir