İyikidogdun » Evlilik » Sizin Aşk Hikayenize Özel Dergi !

Sizin Aşk Hikayenize Özel Dergi !

Butik davet ve organizasyonlari ile tanidigimiz Lily’s Boutique Design ‘dan cok farkli bir hediye alternatifi ! Bu kez kendiniz icin ! Adi’na butik dergi diyor ve ” Sizin aşk hikayeniz bir dergiye kapak olsun, sizin hikayeniz kaleme alinsin ister misiniz ?” diyerek dikkatleri uzerlerine cekiyorlar. Cevabiniz evet ise Lily’s Wedding Magazine ‘de yer almak icin  hemen iletişime gecmenizi oneririz.

 

Her aşkin bir hikayesi olduguna inanan Lily’s Boutique Design , sizin aşk hikayeniz, dugun detaylariniz , sevdiklerinizle roportajlar, davetlilerin dugun şikligi, balayi ve buyuk gunun perde arkasi gibi bolumlerle bir dergiden ayirt edilemeyecek şekilde tasarlanan , size ozel bir sayi hazirliyor. Butik Dergi bir yayin degil, sadece size ozel hazirlanan , tamamen sizin aşk ve dugun hikayenizin detaylariyla dolu bir dergi ..

Bu orjinal calişma sayesinde ciftler o buyuk hazirlik aşamasi ve ozel gunu  yillarca dolap iclerindeki albumlerde degil, evlerindeki masanin uzerinde  bir dergi olarak saklayabilme avantajinin yanisira, her defasinda keyifle okuyacaginiz bir ani olarak sizlere sunuyor.

Ustelik bu hizmet hem yeni evlenecek ciftlere , hemde yillar once evlenmiş ciftlere de saglanabiliyor. Burada sizden tek istenen biraz fotograf, biraz sohbet ve roportajlara vakit ayirabilmek.Diger tum detaylar ile tasarimi Lily’s Wedding Magazine’in ellerine birakiyor ve  hayalinizdeki derginin başrol oyuncusu oluyorsunuz! 🙂

Hem tasarim aşamasinda hemde her dergiyi elinize aldiginizda cok eglenecek, yillar da gecse uzerinden hafizadan silinen detaylari bile hep canli tutacak ve o gunlere geri doneceksiniz !

detayli bilgi ve iletişim : lilysboutiquedesign.com ‘da !

 

Facebook Comments

Şuraya bakın

Doğaya Açılan Kapı: Dilek Ağacı

Dilek ağaçları tarih öncesi çağlardan başlayarak her dönemde, her kültürde paylaşılan, halen de dünyanın pek çok yerinde yaşatılan bir gelenek. İnsanın doğayla bütünleşmesinin sembolik bir yansıması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir