İyikidogdun » Anasayfa » Simpson Ailesi 20. Yaşında!

Simpson Ailesi 20. Yaşında!

Dünyanın en ünlü çizgi dizilerinden biri olan Simpson Ailesi 20. yaşını kutladı.

Homer, Bart, Lisa, Marge ve Maggie Simpson’dan oluşan Simpson ailesi, eksik parmakları, sarı ten renkleri, eğlenceli ve değişik hâlleri ile tüm dünyanın kalbini kazandı. Orta sınıf bir Amerikan ailesinin fantastik ve bir o kadar ilginç maceralarını anlatan dizi,  en uzun süredir devam eden durum komedisi dizisi unvanını alarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

simpsons_cake.jpg

Simpson Ailesi 20. yıllarını kutluyor

Dizinin 20. yıl kutlaması için düzenlenen gecede, Simpson Ailesi ile uyumlu olarak sarı halı kullanıldı. Kutlamaya, dizi kahramanlarını seslendiren sanatçılar dâhil çok sayıda kişi katıldı.

Dizinin yapımcısı Matt Groening, “Dizinin başarılı olacağını tahmin ediyordum. Ancak 20 yıl sonra hala diziyi konuşuyor olmak tuhaf, ama çok mutluluk verici” dedi.

simpsons.jpg

Matt Groening ve karakterler

Simpson Ailesinin annesi Marge Simpson, dizinin 20. yıl dönümü nedeniyle ünlü Playboy dergisinin Eylül sayısının kapağında yer aldı. Dizinin baş yapımcısı Al Jean, bu konu üzerine Marge Simpson ile konuştuğunu söyledi ve “Bayan Simpson bu durumdan çok utandı. Fotoğrafının Photoshop olduğunu ve vücudun Wilma Çakmaktaş’a ait olduğunu herkesin bilmesini istediğini söyledi.” diye açıklamada bulundu.

simpsons_playboy.jpg

Bayan Simpson Playboy’da

Simpson Ailesi’nde 20. Yıl Yenilikleri
Simpson Ailesinin yeni sezonunda yeni bir eve taşınacağı ve bu eve yeni bir üyenin katılacağı açıklandı. Simpson Ailesi izleyicileri tarafından belirlenecek olan yeni üye, 2010 yılında yayınlanacak bölümlerde aileye katılacak. İzleyiciler dizinin resmi internet sitesine girerek, üyenin karakterini, fiziksel özelliklerini ve hatta kan grubunu bile tamamen istedikleri gibi belirleyebilecekler.

Ayrıca diziye katılma hakkı kazanan karakterin yaratıcısı da Los Angeles’a gelerek karakterin seslendiricisi olan ünlü ile tanışabilecek. Dizinin internet sitesinde yer alan ilanda, “Artık çok yorgunuz ve işin gerçeği bazı şeyleri umursamayacak kadar da zenginiz.” ve “Siz yarattığınız karakteri ekranda görmüş olacaksınız, biz ise artık çalışmamanın keyfini yaşayacağız.” şeklinde esprili bir dille yazılmış açıklamalar bulunuyor.

Dizideki diğer bir yenilik de giriş jeneriğinde gerçekleştirildi. Yeni jeneriği çok yakında sizlerle.

Kaynaklar
[1] http://www.yazete.com/Simpson-ailesinin-yeni-karakterini-siz-cizin_26997.html
[2] http://www.dailyrecord.co.uk/news/2007/04/19/20-years-of-the-simpsons-86908-18925717/
[3] http://www.telegraph.co.uk/culture/tvandradio/6384253/The-Simpsons-20th-anniversary-Marge-Simpson-appears-in-Playboy.html

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir yorum

  1. Homer Simpson

    Bart artik buyudu. Bu sene torun gorecegiz insallah! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir