İyikidogdun » Anasayfa » Doğum Günü Kabus Olmasın!

Doğum Günü Kabus Olmasın!

Arkadaşlariniza dogum gunlerinde farkli siradişi şaşirtici kutlamalar eglenceler yapmak niyetindeyken; goz ardi ettiginiz ufak bir ayrinti bu ozel gunu kabusa cevirebilir.Onlari bu ozel gunde mutsuz etmek istemiyorsaniz,onerilerimize goz atin.

Dogum gunlerini kabusa ceviren ayrintilar

Begenilmeyen Pasta
Dogum gunu pastasi dogum gunu şahsiyetinin damak tadina uygun olmali yoksa onun adi dogum gunu pastasi olmaz. Dogum gununde arkadaşinizin karamel sevmedigini bile bile aldiginiz pasta herkesin hoşuna gitsede onu mutlu etmedigi surece pek anlamli olmayacaktir.

Dogum gunu kabusu pastalar

30 Yaş Pastalari
Bayanlarin belirli bir yaştan sonra dogum gunu partilerine pek  sicak bakmadiklarini duşunursek ozellikle de 30 yaşini gecmiş bir  bayanin yaşini belirten şakaci pastalarla dogum gunu kutlamalari keyifsiz anlara sebep olacaktir.

Pasta Mumlari
Pastanin uzerine konulan cok fazla mum, dilek tutma eglencesini bir anda  kabusa donuşturebilir. Ozellikle bayanlar mumlari sondurmeye calişirken şaclarindan olabilir, izleyiniz.

YouTube Preview Image

Dogum Gunu Sarkisi
Arkadaşiniza bu ozel gunde şarki armagan etmek istediniz. O akşam cikacak grup ile daha onceden konuşun. Yoksa arkadaşiniz Teoman ‘dan Guzel bir gun olmek icin şarkisi eşliginde pastasini kesebilir.

Dogum Gunu Hediyeleri
Eglenceli oldugunu duşundugunuz bazi hediyeler ic camasiri, şaka hediyeleri bazen ortamda gereksiz gerginliklere sebep olabilir. Arkadaşinizin ruh halini iyi analiz edip ortami gerginleştircek hediyelerden uzak durun.

Dogum gunu kabusu kotu hediyeler

Dogum Gunu Surprizleri
Arkadaşiniza yapacaginizin surpriz dogum gunu partisinde uygunsuz durumlarla karşilaşmamak icin onceden herşeyi garantiye almayi unutmayin. En azindan dogum gunu partisine gelebilmesi icin yaninda birilerini yollayin. Yoksa arkadaşiniz kendi dogum gunu partisini kacirabilir.


Kaynaklar:
[1],http://www.nwkniterati.com/movabletype/archives/MossyCottage/001260.html
[2],http://www.corkweddingcakes.com/view_birthday_cake.php?wc=194&name=workout_30th_birthday_cake
[3],http://totallyawesomename.wordpress.com/2011/03/07/wow-its-what-i-always-wanted/

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir