İyikidogdun » Anasayfa » Garip Doğum Günü Hediyesi

Garip Doğum Günü Hediyesi

Yillarca suren evlilikler boyunca eşler dogum gunleri icin birbirlerine, her seferinde farkli hediye almak, degişik surprizler yapmak ister. Amerikali ciftci, Dick Kleis, de bunlardan biri. Eşine dogum gununde, gubre ile dogum gunu mesaji yazarak surprizin en buyugunu yapti.

manure-birthday-message

Enteresan dogum gunu hediyesi

Amerikali ciftci, Dick Kleis, mesajinda ‘HAP B DAY LUV U’ –  ‘Happy Birthday, Love You – Mutlu Yillar, Seni Seviyorum’ yazisinin kisaltilmiş hali – yazdi. Bu yazi icin 3 saat ve 55 ton gubre harcadi.

Son olarak yaziyi kalp icine almak istedigini ancak tum gubreleri bitirdigi icin bunu gercekleştiremedigini soyledi. Bu siradişi deneyimi gercekleştirmek isteyenler icin de gubre onerisinde bulunmayi unutmadi. Karli havada yumuşak, yagli ve ilik gubrenin en iyi sonuc verdigini soyledi.

tractor-side

Cifcinin en buyuk yardimcisi

Amerikali ciftci, bu ilginc hediyeye bir arkadaşinin ‘En iyi yapabildigin şeyi yap’ onerisi ile yola ciktigini ve bunu uzerine en iyi kullandigi ‘kalemi’ ile dogum gunu karti yapmaya karar verdigini soyledi.

http://www.metacafe.com/watch/4082211/

Her hangi bir kadinin kocasindan dogum gunu hediyesi olarak tonlarca gubre almasi ve buna sevinmesi pek olasi bir durum degildir. Ancak Carole Kleis, ilginc ve benzeri olmayan bu hediyeyi cok begendigini soyledi. Eşinin daha once de ilginc hediyeler verdigini ama bu gubrelerle yazilmiş dogum gunu mesajinin digerlerinden cok farkli oldugunu da ekledi.

Kaynaklar

[1], http://www.digitalspy.co.uk/odd/news/a194297/farmer-writes-birthday-note-in-manure.html
[2], http://www.mnn.com/food/farms-gardens/stories/farmer-gives-wife-birthday-message-in-manure

Facebook Comments

Şuraya bakın

Instagram’ın Ünlü Köpeği “Shila The POM” ile tanışın

İstanbulda Yaşayan Shila’nin instagramda 115.000 takipçisi bulunuyor. Pom cinsi olan Shila oldukça değişik bir yaşam …

Bir yorum

  1. Adam çiftçi falan ama romantika 😀 Kullandığı mağzemede çok otantik 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir