İyikidogdun » Anneler Günü » Anneler Günü Geldi Bile!

Anneler Günü Geldi Bile!

anneler-gunu-hediyesi-116

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar gün kutlanan Anneler Günü bu yıl 11 Mayıs tarihine denk geliyor. Amerikalı genç Jarvis’in çabalarıyla 1900’lerin başında kutlanmaya başlayan Anneler Günü bu sene de yaklaştı. Pazar günü kutlayacağımız anneler günü için hediye önerilerini hızlıca sıralıyoruz:

anneler-gunuHer şeyi olan bir anneye ne verebilirsiniz ki?

Annenizin en değerli varlığı sizsiniz, uzaktaysanız yanına gitmek en büyük hediye olacaktır. Bir çiçek alın ve onu bu pazar ziyaret edin. Bir buket çiçekle beraber ziyarete gittiğinizde annenizi evden çıkarıp gezdirmek hiç zor olmayacak.

Sinemaya gidebilir, piknik yapabilir, çiçek dikebilirsiniz. Anneniz çiçeğe size baktığı gibi bakacaktır 🙂

Sinemada film seçerken annenize öncelik vermenizde fayda var, ne de olsa bugün onun günü. Piknik için hava durumunu kontrol etmeyi ihmal etmeyin

anneler-gunu-cikolatasi-O Bir Anadolu Kadını

Dostlarıyla evde vakit geçirmeyi seven annenize evde yaptığı çay davetlerinde yardımcı olacak çay – kahve takımları onların yüzünü her daim güldürür. Bütçenizi biraz yükseltip bir çay makinesi her zaman kutuyu açan annenin sevimli yüzünü görmenize değecektir.

Annem Sporda!

Spora başlayan anneleri teşvik etmek tabii ki evlatların görevi! Onu biraz daha spor yapmaya teşvik edecek spor yaparken sizi hatırlatacak küçük şeyler güzel birer hediye olacaktır. Küçük spor çantaları, eşofman takımı, ayakkabılar annelerin her zaman kullanabileceği hediyelerden.

 

Facebook Comments

Şuraya bakın

Telefonu olmadan yaşayamayanlara ne almalı?

Hediye alıp onu mutlu etmek istediğiniz kişi şu teknolojik cihazların tutkunuysa doğru yerdesiniz. Karakterine, zevklerine göre hem çok şık hem de çok işlevsel bir hediye buldunuz. Keçe ve kumaş kullanılarak elde hazırlanmış bir çok seçenek var ama seçmek hiç zor değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir