İyikidogdun » Yılbaşı » Yılbaşında evde parti mi ?

Yılbaşında evde parti mi ?

Yeni yilda ne yapacaginiza karar veremediniz ya da havalarin cok soguk olmasi ve mekanlardaki fiyatlar sizi dişarda eglenmekten caydirdi. En iyisi yeni yili evde arkadaşlariniz ile kutlamak fakat akliniza şu soru geliyor yilbaşinda evde oturmak sikici olmaz mi? Ev partinizi onerilerimize goz atarak duzenlerseniz, yilbaşi partiniz hic sikici olmaz.

Yilbaşinda muzige doyun.

Yilbaşinda Partiniz Cok Sesli Olsun

Tabi ki muzik olmadan bir parti duşunulemez. Fakat calacaginiz parcalari onceden belirlemeniz ve muzik sistemini onceden kurmaniz,parti esnasinda oluşabilecek sikici anlari ortadan kaldirir. Bunun yaninda guitar hero, karaoke gibi oyunlar ile, katlanabilir elektronik bateri, boom box gibi eglenceli muzik aletleri ile evinize muzikle var olabilecek her ceşit eglenceyi getirin.

Yilbaşinda eglenceye doyun.

Yilbaşinda Partinizde Oyun Secenegi Bol Olsun

Tombala,tabu oynamak her zaman herkesin hoşuna gitmeyebilir. Onun yerine partiniz icin oyun secenekleri fazlalaştirin. dev iskambil kagitlari, adrenalini bol şok rulet oyunu, icki otomatlari ile partinizde herkes eglenecek.

Yilbaşinda yemege icmeye doyun.

Yilbaşi Partinizde Aksesuarlar Olsun

Eşya ne kadar fazla ise ne kadar ilginc sey varsa parti o kadar eglenceli olur. Mutfaginizda bulundurdugunuz bot izi patates ezici, duvarinizdaki ninja kilic,cips bardak altliklari, sihirli musluk, yilbaşi şişe onlugu, icecek şapkasi, mutfak testeresi partinizi unutulmaz kilacak.

Facebook Comments

Şuraya bakın

Takı Sevenlere Hediye

Hediye almak bazen insana çok zor gelebilir. Doğum günü için olsun, özel günler için olsun... Ama hediye alacağınız kişi kadınsa ve takı seviyorsa size yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir