İyikidogdun » Doğum Günü » Terazi Burcu İçin Hediye Önerileri

Terazi Burcu İçin Hediye Önerileri

Yakın çevrenizde terazi burcu bir insan varsa bu aralar doğum günlerine gidiyor olmanız muhtemel. Peki çok iyi birer dost olmalarıyla bilinen bu değerli insanlara ne alacaksınız? İşte size bir terazi burcunu doğum gününde mutlu etmek için 5 hediye önerisi.

1. Tablo/Biblo

 terazi-burcu-icin-tablo

Estetik anlayışı çok gelişmiş olan teraziler bakmaktan hoşlanacakları bir ev hediyesini her zaman hoş karşılarlar. Sürreal çizimlerden uzak durup, baktıkça onu rahatlatacak ve ona sizi hatırlatacak bir tablo almanız emin olun onu çok sevindirecektir.

 

2. Çizim Malzemeleri

terazi-burcu-icin-defter

Sanat sevgisini bir adım öteye taşımış olan teraziler için boş zamanlarında duygularını yansıtabilecekleri bir çizim defteri, çizim kalemleri ya da renk renk boyalar, fırçalar alabilirsiniz. Bu şekilde ona bir hediyeden çok bir hobi armağan edebilirsiniz.

3. Aksesuar

terazi-burcu-icin-aksesuar

Şıklığından asla ödün vermeyen teraziler için çeşitli takılar veya çantalar mükemmel bir hediye olabilir. Sonbaharın geldiği bu zamanlarda da onu ısıtacak bir çift eldiven ya da bir zarif bir şal onun için hem sevindirici hem de kullanışlı olacaktır.

4. Konser Biletleri

 terazi-burcu-icin-konser

Müzik tartışılmasız her insan için bir vazgeçilmez. Ancak teraziler için müziğin her zaman ayrı bir yeri vardır. Ona vereceğiniz iki kişilik bir konser biletiyle hem ona unutulmaz bir deneyim yaşatıp hem de bu deneyimi onunla paylaşma şansına erişebilirsiniz.

5. Kitap

Processed with VSCO with c1 preset

Entelektüel yönleri ve zekalarıyla sizi kolayca etkileyebilecek teraziler için bir kitap çok değerli bir hediye olabilir. Seçim yaparken sizin okuyup çok etkilendiğiniz bir kitabı tercih etmeniz manevi bir anlamı olduğundan dolayı ona çok şey ifade edecektir. Eğer kitaplarınız arasında tercih yapamıyorsanız bilim kurgu yerine okurken kendilerini bulabilecekleri hikayeler ya da biyografiler seçebilirsiniz.

Peki siz bu ay arkadaşlarınıza neler alacaksınız?

Facebook Comments

Şuraya bakın

Kendi Doğum Gününüzde Kullanabileceğiniz 10 Görsel

Bugün doğum gününüz mü ? İşte size paylaşabileceğiniz doğum günü resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir