İyikidogdun » Hakkımızda

Hakkımızda

İyikidogdun.net özel günlerin sevdikleriniz için daha anlamlı, farklı ve unutulmaz olması için doğum günlerinden yılbaşına, evlilik yıl dönümünden kurban bayramına özel günleri farklılaştıracak hizmetler sunmaktadır.

 

İyikidogdun.net hatırlatma sistemi, özel günler hakkında zengin içeriği ve editörler tarafından 10 binlerce hediyenin değerlendirildiği hediye önerme hizmeti ile özel günleri daha anlamlı ve unutulmaz kılmayı amaçlamaktadır.

 

Hatırlatma Servisi ile doğum günleri hiç unutulmaz!

İyikidogdun.net’e facebook ya da mail adresi ile üye olan kullanıcılar arkadaş listesi oluşturup arkadaşlarının doğum günleri ve bir çok özel günü hatırlatma sistemine kayıt ederler.

 

En özel hediyeler iyikidogdun.net’te bulunur!

Arkadaşlarını mutlu edecek karakterine ve yaşına uygun binlerce hediye, hediye sayfamızda kullanıcılara sunulmaktadır. 500’den fazla mağazadan seçilmiş hediyeler, filtreleme seçenekleri ile hediye arayan herkese farklı öneriler sunmaktadır.

 

Arkadaşınıza özel hediyeleri karakter testi ile bulun!

İyikidogdun.net’te kullanıcılar arkadaşları içn karakter testi çözerek arkadaşlarının karakterlerini öğrenip o karaktere özel hediyeler bulabilirler.

 

Özel günleri farklılaştırmak için iyikidogdun.net blogunu takip edin!

İyikidogdun.net blogunda yer alan orijinal yazılar, kutlama mesajları, doğum günü şarkıları, dünyada ki özel günler, farklı kültürlerde ki kutlamalar, parti ve hediye önerileri kullanıcılara doğum gününden anneler gününe her özel günü farklılaştıracak fikirler vermektedir.

 

İyikidogdun.net’e reklam vermek için tıklayın

Facebook Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir