İyikidogdun » Evlilik » Gelinler İçin Bekarlığa Veda Partisi

Gelinler İçin Bekarlığa Veda Partisi

Dugun oncesinde kahkaha atip, cilginca eglenerek dugun oncesi stresten uzaklaşmak isteyen gelinler, partinizi nasil organize edeceksiniz? Bekarliginizin son gunlerinde, yakin arkadaşlarinizla o cilgin okul yillarinizi son kez prova etmek istiyorsaniz, gunumuzde kina gecesi gelenegiyle guzelce kaynaşmiş bekarliga veda partisi icin onerilerimize kulak verin.

Bekarliga Veda Partisi

Bekarliga Veda Partisi

Her şeyden once, becerikli nedimeler secin. Nikah oncesi bunca işinizin arasina bekarliga veda partinizi siz degil, nedimeleriniz organize edecek cunku. Siz sadece partinizin konseptini belirleyin, bir gece klubunde sabaha kadar eglence veya karaoke barda kulaklarin pasini silmece, kim bilir belki de hamam sefasi ya da evde masum bir pijama partisi… Siz sadece dileyin.

Davetiye

Davetiyeleri Unutmayin

Konsepti belirledikten sonra ilk iş davetiyelerin ayarlanmasidir. Bu, el becerisi yuksek arkadaşlarinizin ustlenebilecegi bir iş oldugu gibi, organizasyon firmalariyla halledebileceginiz de bir konu. Ya da e-posta yoluyla elektronik davet yollamayi da tercih edebilirsiniz. Boylece daha kisa surede daha cok insana ulaşmiş olursunuz.

Bindalli Kina Gecesi Kiyafeti

Bindalli – Kina Gecesi Kiyafeti

Bir sonraki adim, kostumunuz. Unutmayin, gelin icin olmazsa olmaz aksesuar, duvaktir. Duvaginizi, luks gelinlik magazalarindan alabileceginiz gibi, el emegi, goz nuru, orjinal bir duvak da anlamli olabilir. Eger geceyi kina gecesi havasina sokmak istiyorsaniz, bir bindalli edinmeyi sakin unutmayin. Bindalli kostumu genelde kirmizi eşarp ve kina eldivenleriyle takim olarak satiliyor. Ya da belki buyuk annenizin sandiktaki kaftanini cikarma vakti gelmiştir…

Unutmamaniz gereken birkac ipucu da bizden:

 • Avuclarinizda kistirilmiş altinin sari sertligini hissetmeden kayin validenizin kinayi yakmasina izin vermeyin.
 • Davetinize katilan arkadaşlariniza o gecenin hatirasina kucuk hediyeler vermeyi ihmal etmeyin.
 • Butun geceyi filme kaydetmeyi veya bol bol fotograf cekmeyi sakin unutmayin. Ayrica bir ziyaretcilerin bir şeyler karalayacagi bir hatira defteri de yillar sonra o geceyi keyifle hatirlamania yardimci olur.
 • Bir hatirlatma da davetlilere, mustakbel gelini hediyelere bogmayi unutmayin.

Artik omrunuzu sevdiginiz kişiyle birleştirmeye hazirsiniz, rahat, stressiz… Mutluluklar!

Kaynaklar

1. http://www.pudra.com/moda-stil/dugun/bekarliga-veda-partisi-nasil-hazirlanir-2250.htm

Facebook Comments

Şuraya bakın

“Eyvah ! En yakın arkadaşım evleniyor.”

Muhtemelen bu bahar pek çok arkadaşınız, yakınınız evlenme planları yapmakla meşgul ve siz de onlara ne hediye edeceğinizi kara kara düşünüyorsunuz. Klasik altın takma macerası hem gerçekten çok sıkıcı, hem de küçük alsam az mı gelir, büyüğü çok pahalı olur durumuna geldi. Ev eşyası alsanız pişti mi olur ?

4 yorum

 1. Homeparty inthevan

  in the van bekarlığa veda partileriniz için süper bir mekan süper alternatif

 2. bekarligavedapartim.com adresinde bekaliğa veda partiniz için eğlenceli ve romantik kişiye özel tasarımlar bulabilirsiniz

 3. bekarlığa veda partileri için özel tasarım,hediyelikler ve organizasyon için Lily’s Boutique Design ile mutlaka görüşün derim. Sıradan olmayı sevmeyenler için ideal 🙂 http://www.lilysboutiquedesign.com web adresi ..

 4. Hanife Ferik

  çok güzel bindalılar :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir