İyikidogdun » Anasayfa » Mutlu Yıllar Britney

Mutlu Yıllar Britney

Amerika’nin unlu pop yildizi Britney Spears bu yil 28. yaşini kutluyor. Unlu şarkici dogum gununde erkek arkadaşindan bir BMW ve hayranlarindan mesajlar dolu bir kitap hediye aldi.

Britney Spears dogum gununu bir gun oncesinden sevgilisi Jason Trawic ile Los Angles’daki bir otelde kalarak kutlamaya başladi. Otelde spa ve masaj eşliginde dinlenen ikili, gece unlu restoranlarda yemek yediler.

shop

Jason Trawic ve Britney Spears

Cift ertesi gun, erken saatlerdeki alişverişin ardindan Calabasas’daki evlerine donduler. Britney Spears tum gununu eski eşi Kevin Federline’den olan 2 ve 3 yaşlarindaki ogullari ile birlikte gecirdi.

britney-sons

Britney Spears ve cocuklari

Unlu şarkici 28. dogum gununu evinde yakinlari ile birlikte ozel bir parti ile kutlamayi tercih etti. Erkek arkadaşi, babasi ve ogullari partide yer alirken tum gozler annesi Lynne Spears ve kiz kardeşi Jamie Lynn Spears’i aradi. Yalnizca 20 kişinin davet edildigi partide, şovlariyla geceye renk getiren danscilar sahne aldi.

bmw-con

Jason Trawic Britney Spears icin aldigi hediye

Partinin surprizi şarkicinin erkek arkadaşindan geldi. Sevgilisinin dogum gunu icin beyaz bir BMW alan Trawic, arabayi kurdele ile susleyip icini balonlarla doldurmayi unutmamişti.

book

Britney Spears hayranlarinin duzenledigi kitap

Britney Spears’a diger bir surpriz hayranlarindan geldi. Britney Spears’in resmi internet sitesinde, hayranlarinin şarkiciya dogum gununde iletmek istedikleri mesajlar toplanarak kitap haline getirildi.

Kaynaklar
[1], http://www.aceshowbiz.com/news/view/00029302.html
[2], http://www.people.com/people/article/0,,20323969,00.html
[3], http://www.britneyspears.com/2009/12/britneys-birthday-book-1.php

Facebook Comments

Şuraya bakın

Instagram’ın Ünlü Köpeği “Shila The POM” ile tanışın

İstanbulda Yaşayan Shila’nin instagramda 115.000 takipçisi bulunuyor. Pom cinsi olan Shila oldukça değişik bir yaşam …

3 yorum

  1. 28 yaşında mı girmiş?? Sanki doğduğumdan beri kızı izliyormu$um gibi. Çocuklar, albümler, ini$ler çıkı$lar ma$allah. Sitesinede yazacam

  2. beceremedim ama girmi$ken oy verdim 🙂

  3. Baya hayranıymışsın gbi bi izlenim bırakıyon 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir