İyikidogdun » Anasayfa » Yaz Hediyeleri

Yaz Hediyeleri

Yaz ayi ile birlikte yedigimiz yemekten giydigimiz kiyafete herşey yeniden şekilleniyor. Koyu renkli kiyafetlerin yerini pastel renkli elbiseler alirken, Tv-misir keyfinin yerinide bahcede mangal keyfi aliyor. Bu durumda degişen ihtiyaclarla birikte alinan hediyelerde degişiyor.

Yaz Tatili

Mesela yaz aylarinda bayan arkadaşlariniza guzel bir bikini, şik bir sandalet oda olmazsa akşamlari sahilde dolaşirken giyebilecegi hoş bir elbise alabilirsiniz. Bu senenin modasinin pastel renkler oldugunu unutmayarak bayan arkadaşlarinizi yazlik hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Bunun dişinda evlere serinligi getiren vantilatorler sogutucularda yaz aylarinda sadece bayanlari degil tum ev  halkini mutlu edecek hediyelerdir.

Yaz Keyfi

Erkeklere durum daha karişik olmaktadir. Onlara hediye alirken unutmamaniz  gereken şey bu hediyenin ne kadar kullanişligi oldugudur. Yaz aylarinda rahatligina ve şikligina katkida bulunacak bir tşort ya da akşamlarini balkon keyfi yapacagi bir nargile seti ya da sorf ayakkabisi alabilirsiniz. Erkeklere hediye alirken dikkat etmeniz gereken diger konu ise yaşi olmaktadir. Mesela 22 yaşinda bi arkadaşiniza  modaya uygun parmak arasi bir terlik alirken 50 yaşindaki babaniza daha rahat kullanabilecegi ortopedik bir  terlik almayi tercih edersiniz.

Yaz Eglencesi

Kiyafet terlik plaj aksesuarlari yani sira yazin cekici olan diger hediyeler ise outdoor urunleridir. Sicaklar arttikca evde oturmaninda zorlaştigi bu zamanlarda sevdiklerinize dişari cikartacak sebepler hediye edin. Mesela bir bisiklet ya da babaniza olta seti , hatta cadir alarak kamp hayatiyla taniştirin.

Kaynaklar:
[1],http://wacvcforum.blogspot.com/2010/08/thursday-12th-of-august-summer-recess.html

Facebook Comments

Şuraya bakın

Instagram’ın Ünlü Köpeği “Shila The POM” ile tanışın

İstanbulda Yaşayan Shila’nin instagramda 115.000 takipçisi bulunuyor. Pom cinsi olan Shila oldukça değişik bir yaşam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir