İyikidogdun » Sevgililer Günü » Sevgililer Günü İçin El Yapımı Hediyeler

Sevgililer Günü İçin El Yapımı Hediyeler

Yapimi gayet kolay olan hediyeler sevgililer gunu sevgiliniz icin orijinal bir hediyeler.

Sevgililer Gunu: Dantel Mumluk Hediye

Dantel Mumluk Yapimi: Dikdortgen şeklinde kestiginiz plastik danteli şişirdiginiz balonun etrafina saracak şekilde yapiştirin. Dantel balonun şeklini alacak kadar bekledikten sonra patladin ve daha sonra şekil almiş dantelin ust kismini dilediginiz şekilde maket bicagi ile şekillendirin.

Sevgililer Gunu hediye

Sevgililer Gunu: Kalp Cicek Hediye

El yapimi Kalp Cicek: Kalp şeklinde kestiginiz polystrene kopugun ustune tutkal surerek cicekleri yukari bakacak şekilde yapiştirin. Yan kisimlara ciceklerinizin renkleri ile uyumlu iki kurdeleyi yapiştirin ve daha sonra tel ile bagladiniz kurdeleyi orta kisimindan  suslediginiz kopuge yapiştirin. Sunumu ile sevgilinizi şaşirtacak  aranjman sevgililer gununde sevgilinize ozel el yapimi bir hediye.


Sevgililer Gunu: El Yapimi Bileklik

Sevgililer Gunune Ozel El Yapimi Bileklik :Yapimi cok kolay tek yapmaniz gereken dugum atmak. Sevgilinize hediye ederken şiklik katacak bu gorsel ile hediyeniz unutulmaz orijinal bir hediye olacak.

 

Sevgililer Gunu: Kalp Kitap Ayraci

Kalp Kitap Ayraci:Kitap okumayi cok seven sevgilinize sizi hatirlatacak hediye sevgilinizin hoşuna gidecek.Yapimi gayet kolay olan kalp ayrac icin tek ihtiyaciniz olan tutkal, kagit ve kalp kalibi.

 

Kaynaklar:
[1],http://www.marthastewart.com/269430/lacy-votive-holder?czone=holiday/valentine-center/valentine-cnt-gifts&center=276967&gallery=274866&slide=269430
[2],http://www.marthastewart.com/portal/site/mslo/menuitem.0e0eb51a2e6b5ad593598e10d373a0a0/?vgnextoid=798276ecfd22f010VgnVCM1000003d370a0aRCRD&vgnextfmt=default&slide=272923&center=276967&czone=holiday%2Fvalentine-center%2Fvalentine-cnt-gifts&gallery=274638

Facebook Comments

Şuraya bakın

Takı Sevenlere Hediye

Hediye almak bazen insana çok zor gelebilir. Doğum günü için olsun, özel günler için olsun... Ama hediye alacağınız kişi kadınsa ve takı seviyorsa size yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

2 yorum

  1. bileklik nasıl yapılıyo lütfen daha detaylı bilgi verirmisiniz? acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir