Zamanlama Hatası

Benim sevgililer gunu hikayem tam anlamiyla zamanlama hatasina dayali. Kiz arkadaşim o sabah işe gitmeden once ona guzel bir surpriz yapmak istiyordum. Ama unuttugum cok aci bir gercek vardi kiz arkadaşim ailesi ile yaşiyordu.

Sabahlari evden en erken o cikardi bende bunu bildigim icin sabahin korunde uyanip kapisinin onune en sevdigi ciceklerden oluşan bir demet biraktim ve bir de onu ne kadar sevdigimiz anlatan bir not ve onu durakta bekledigimi yazdim. Maalesef ki sabahin korunde evden cikan benim sevgilim olmamişti. O gun hastaneye gitmesi gereken kiz arkadaşimin babasi elinde ciceklerle kapidan dişari cikti.

Sansliydim ki duraktan uzaklaşacak vaktim vardi. Tabi herkes benim kadar şansli olamiyor. Hic şucu olmadigi halde durakta benle birlikte bekleyen cocuk ofkeli babanin gazabindan kurtulamadi ve ne oldugunu anlamadan sevgililer gununde sabahin korunde bir demet papatyayi ve bir ton azari yedi.

Facebook Comments

Şuraya bakın

Sevgililer Günü Şarkıları

Sevgililer gününün hatta hayatın vazgeçilmezi müziği sevgililer gününü daha da keyiflendirmek için kullanabilir, sevgililer gününe uygun önerdiğimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir