İyikidogdun » Haberler » Doğum Günü Listeleri
Doğum günü hatırlatmalarınızı görüntülemeyi, takip etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırmak için geliştirilen hatırlatma listeleri ile artık doğum günleriniz için iş arkadaşlarım, müşterilerim gibi listeler açabilirsiniz.

Doğum Günü Listeleri

Doğum günü hatırlatmalarınızı görüntülemeyi, takip etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırmak için geliştirilen hatırlatma listeleri ile artık doğum günleriniz için iş arkadaşlarım, müşterilerim gibi listeler açabilirsiniz. Sizin için doğum günleri, özel günler, arkadaşlar ve aile başlıklı listeler önceden oluşturulmuş durumdadır. Bu listelerin adlarını değiştirebilir ve kimler tarafından görüntülenebileceğini seçebilirsiniz. Bunun için listenin adının yanında bulunan küçük noktaya tıklamanız yeterlidir.

Özel günler listesi diğerlerinden farklı olarak yıl dönümleri gibi yıllık olarak tekrar eden önemli günleri girmeniz için hazırlanmıştır. Bu listeyi de silebilirsiniz fakat sonradan ekleme imkanınız (henüz) bulunmamaktadır.

Facebook Comments

Şuraya bakın

69 Yaşına Giren Şehriye Nine’ye Doğum Günü Sürprizi

Kahramanmaraş Dursunbey Sevgi Evi’nde ikamet eden Şehriye Küçüka’ya sevgi evi yetkilileri tarafından doğum günü sürprizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir