İyikidogdun » Doğum Günü Kutlamaları » “Onun” İçin En Güzel Filminizi Çekin!

“Onun” İçin En Güzel Filminizi Çekin!

Herkes film cekebilir bu dunyada, eli kalem tutan herkesin bir yerlerde, kiyida koşede kalmiş bir senaryosu vardir mutlaka, yaşayan, hisseden herkesin en az bir filmi vardir kafasinda; en mutlu anlarinda durup durup duşundugu, olur olmaz yerlerde aklina gelince kikirdayip kendi kendine tebessum ettigi.

Bu filmler genelde sevdiklerimizle ilgilidir, onlarin bize hissettirdikleri ile ilgili; herkesin Özge diye arkadaşi vardir mesela, ama her Özge, “Özge” degildir ve her Özge’nin mutlaka bir hikayesi vardir. Bu hikayeleri daha anlamli kilabilir bir senarist, bu hikayelere daha cok mizah daha az aci ekleyebilir bir yonetmen, hele ki bu yonetmen sizseniz.

Sevdiklerinize (hatta sevmediklerinize) onlari oven, yeren, anlatan ya da anlatamayan, sizdeki “Ona” dair kirintilar barindiran filmler hazirlayabilirsiniz. Az donanim, bol yaraticilik, ozveri ve sabir ile hazirladiginiz “Hayatinizin Filmi” sevdiklerinize unutamayacaklari, unutmak istemeyecekleri, kendilerine her dişaridan bakmak istediklerinde acip tekrar tekrar izleyecekleri şahane bir hediye olmaz mi sizce de?

Sevdiklerinize sevginizi anlatmanin en guzel yoludur paylaşmak, binlerce kilometre uzakta da olsa sevdikleriniz, paylaşmaktan asla vazgecmeyin!

Facebook Comments

Şuraya bakın

Köpek için doğum günü partisi nasıl hazırlanır?

Köpekler dünyanın en sağdık ev hayvanları. Belli bir süreden sonra evin bir parçası ve aile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir