İyikidogdun » Anasayfa » Malikanede Milyon Dolarlık Parti

Malikanede Milyon Dolarlık Parti

Amerikan “Pop Star” yarışmasının jüri üyesi Simon Cowell, 50. doğum gününü ultra lüks bir partiyle kutladı. Multimilyoner ünlülerin davet edildiği bu görkemli parti yakın arkadaşı Sir Philip Green tarafından düzenlendi. 3 Ekim’de Wrotham Park’ta verilen ve simokin giyilmesi zorunlu olan akşam yemeğinin ardından eğlenceye Simon’un Palladian Şatosu’da devam edildi. Misafirler lüks malikanesinin dışına kurulan çadırlarda ağırlandı.

parti_ev.jpg

Palladian Şatosundan bir kare

Hiç bir masraftan kaçılmayan ve 400 misafirin ağırlandığı parti için 1 milyon sterlin (1.5 milyon dolar) harcandı. Partiye aktör Kevin Spacey, ünlü model Naomi Campbell, Kate Moss ve Cheryl Cole gibi isimler davet edildi. Ayrıca Simon’un eski kız arkadaşları şarkıcı Sinitta, spiker Terri Seymour ve yakın arkadaşı Jackie St Claire da partiye katılanlar arasındaydı.

parti_teri.jpg

Terri Seymour ve Jackie St Claire

Sinitta şöhretini 1986’nın Mart ayında Simon’un desteği ile çıkardığı “So Macho” albümü ile yakalamış, ancak yükselişi fazla sürmemiş ve 90’larda arananlar listesinden çıkmıştı.

Cowell ve Walsh

cowell walsh

Sinitta’nın ardından 2002’de ilişkisi başlayan Simon ve Terri çifti, geçtiğimiz yıl Simon’un evlenmek ve çocuk sahibi olmak istemediği iddiası ile birlikteliklerini bitirmiş ve ayrılmalarının karşılığı olarak Simon ünlü spikere ev almıştı.

Kaynaklar

[1] http://www.hurriyet.com.tr/dunya/12620375.asp
[2] http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1214760/Philip-Green-throw-50th-birthday-party-Simon-Cowell-Palladian-mansion.html

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir yorum

  1. Para konuşur dedikleri bu olsa gerek 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir