İyikidogdun » Doğum Günü Hediyeleri » Güzel Anlar Kalemliği

Güzel Anlar Kalemliği

Sevdiklerinize el emegiyle yapilmiş bir hediye vererek onlari verdiginiz degeri gosterin.Yapilişi cok kolay olan bu kalemlik ile hatiralarinizin ve sizin  sevdiklerinizin masasinda hep bir yeri olacak. Bu resimli kalemlik icin malzemelerimiz beyaz  kagit, yapiştirici, yazici ve sevdiklerinizin fotograflari. Öncelikle aşagida verdigimiz linkten film şeridini indirin.

Guzel Anlar Kupasi Icin Film Seridi

Step 1

Daha sonra bir beyaz kagida yuksekligi  yaklaşik 5cm (2 inches), genişligi kagidinizin boyu kadar olan dikdortgenler ciziniz. Dikdortgenlerin icine de resimde gordugunuz gibi kare parcaciklar ciziniz.

Step 2

Daha sonra kagitlarinizi uygun bir şekilde yaziciya yerleştirin ve linkteki ciktiyi alin. Ek olarak yapiştirmak istediginiz resimlerin 5 cm yuksekliginde ki ciktilarini da aliniz. Oluşturdugunuz kagitlari film şeridi oluşturacak şekilde kesin ve resimlerinizi yapiştirin.

Step 3

Isterseniz bu resimleri kalem kutunuzun etrafina sararak ilginc bir kalemlik ya da cerceve etrafina yerleştirerek ilginc bir cercevelik oluşturabilirsiniz. Bu hediye ile  yaşanmişliklar ve siz sevdikleriniz tarafindan hep hatirlanirsiniz.

Kaynaklar

[1], http://youngadults.about.com/od/dormlife/ss/PencilCup_3.htm
[2], http://youngadults.about.com/gi/o.htm?zi=1/XJ&zTi=1&sdn=youngadults&cdn=parenting&tm=22&f=10&su=p284.9.336.ip_&tt=29&bt=0&bts=0&zu=http%3A//www.myimagehosting.com/13211CS2Fl-101378.pic

Facebook Comments

Şuraya bakın

Hediye Kartları – Doğum Günü Hediyesini Gitsin Kendi Alsın

Doğum günü hediyesi olarak hediye kartları nasıl kullanılır?

Bir yorum

  1. Şeyda Bağcı

    çok yaratıcı ve güzel bi’ hediye önerisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir