İyikidogdun » Anneler Günü » Anneler Günü’nde Tasarım Hediyenizle Fark Yaratın

Anneler Günü’nde Tasarım Hediyenizle Fark Yaratın

 

anneler_gunu_hediyesiAnneler Günü yaklaşıyor.Tabii ki sadece bir gün değil hergün her saniye baştacı etmemiz gerekir annelerimizi. Sevmemiz, saymamız ve kaybetmeden değerlerini bilmemiz elbette. Ve ne yaparsak yapalım emeklerini ödeyemeyiz asla.

Bu özel günde annelerinize kişiye özel hediyeler sunmak isterseniz işte sizler için hazırladığım hem butik kurabiye hem de tekstil kategorisinden hediyeler.

Anneler gününde annenize özel Butik Kurabiyeler hediye edebilirsiniz. Hazırladığım birkaç model. Fakat modeller bunlarla sınırlı değil tabii ki. istekleriniz doğrultusunda her türlü tasarım yapılabilir.

Mutfakta zaman geçirmeyi seven bir anneye el yapımı, üstünde isminin veya farklı mesajların yazdığı bir mutfak önlüğü esprili  ve şık bir hediye olacaktır. Leke tutmayan Duck keten kumaştan hazırladığım ‘Canım Annem‘ işlemeli mutfak önlüğü. İsteğe göre farklı tasarım yapılabilir, istenilen yazı işlenebilir. İsteğe göre şapka ve fırın eldiveni eklenebilir. Kot kumaştan yapılan önlükler üzerine keçe kumaş ile istenilen tasarım yapılabilir.
Ayrıca yaz aylarında rahatça kullanılabilecek hem hafif hem de şık kumaş çantalar başka bir alternatif.Büyük boy çantalar hem günlük, hem alışverişte hem de plajda kullanılabilir.

anneler_gunu_cantasi-4 anneler_gunu_cantasi-3 anneler_gunu_cantasi-2 anneler_gunu_cantasi mutfak-kralicesi_onluk anneler_gunu_hediyesi-2
Tamamen  el emeği ve sevgiyle hazırlamış olduğum bu ürünlere ve diğer tüm ürünlerime

Butik Kurabiye için:

https://www.facebook.com/pages/Umutun-Tatl%C4%B1-D%C3%BCnyas%C4%B1/247480705425863?ref=hl

Tekstil bölümü için :

https://www.facebook.com/pages/%C3%96zg%C3%BCrce-Tasar%C4%B1mlar/231818287001196?ref=hl

adreslerinden ulaşabilirsiniz.

anne-onluk

Hayalinizdeki tüm tasarımları ürüne dönüştürebiliriz.

Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Sağlıkla ve mutlulukla kalınız….

Özgür Özdamar

 

Facebook Comments

Şuraya bakın

Telefonu olmadan yaşayamayanlara ne almalı?

Hediye alıp onu mutlu etmek istediğiniz kişi şu teknolojik cihazların tutkunuysa doğru yerdesiniz. Karakterine, zevklerine göre hem çok şık hem de çok işlevsel bir hediye buldunuz. Keçe ve kumaş kullanılarak elde hazırlanmış bir çok seçenek var ama seçmek hiç zor değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir