İyikidogdun » Anasayfa » Ofiste Doğum Günü Kutlamanın Yolları

Ofiste Doğum Günü Kutlamanın Yolları

99444d0f6ee33c8690f3d5ccf1adcfce Ciddiyetin hüküm sürdüğü 4’erli yonca masalarda çalışırken hesap makinesinde “137837” yazmanın tek eğlence olduğu ofiste doğum günleri iş stresini atmak ve iş arkadaşlarıyla eğlenmenin güzel bir yolu. Küçük hediyeler, pasta gelirken tutulan alkış ve tabakların dağıtılmasıyla süren seremoniden sonra biten bu eğlenceleri biraz abartanlar var. Belki bu monoton kutlamalardan sizi de kurtarabilir. iyikidogdun.net mesuliyet kabul etmiyor, işsizlik sigortanızın yattığından emin olmanızı öneriyor.

 Balonlarla dolu bir masa

balonofis

Balonların arasında kaybolmuş bir masa o günlük işlerinizi biraz öteleyebilir. Peki ya hepsini patlattıktan sonra masada beliren yepyeni bir delgeç? Efsane hediyeler için güzel bir giriş.
46bfb6afc7c9af5821771ea8cdf28d6ee576728289bea54138678cfdb3d762e5

Delgeç kafanıza geldiğinde epey can yakabilir. Ufak tatlı bir pastayla kendinizi affettirebilirsiniz belki.
çöp evNASA Ofisinizde
1596c939518db049e5cfb1e131ed3a6d

Uzaya gitmek her masa başı insanının hayali. Paketleri açarken sinirlenen iş arkadaşınızın yumruğuyla yer çekimsiz ortama geçmeye ne dersiniz?

Kediler Her Yerde!

kedi-severÇılgın kedi hayranlığıyla facebook duvarınızı süsleyen iş arkadaşınızın eminiz çok hoşuna gidecektir. Adeta bir kamu hizmeti…

Paketle Gönder
paket masa

Hiç dönmeyeceği bir Uganda tatiline ne dersiniz? Belki de arasında bir yerlerde daha önceden görmediği bir süpriz vardır?
paketleme

Gelin adayımız tatilden döndüğünde hoş bir sürprizle karşılaşabilir.
peçete ofis

İşlerden kafasını kaldıramayan yakın bir iş arkadaşınızın doğum gününüzü hatırlamasını küçük post-itlerle hatırlatabilirsiniz.

postit sanatı
pimp my rideSon Dakika

uzay aracı

Belki bu araç sizin güzel bir tatil için uzak yerlere gitmenizi sağlayabilir. Bu kadar iş güç epey yorucu…

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir