İyikidogdun » Anasayfa » Miniklere Kostümlü Parti

Miniklere Kostümlü Parti

Bu yıl çocuğunuzun doğum günü partisini nasıl kutlayacaksınız? Bu zor kararı henüz veremediyseniz iyikidoğdun.net‘in bir önerisi var:  Minikler için kostümlü doğum günü partileri!

Her çocuğun doğum gününde şımartılmaya ihtiyacı vardır. Dilerseniz klasik pastalı, balonlu kutlamalarla, dilerseniz spor, müzik ya da bilim gibi temalı kutlamalarla evinizde ya da özel bir mekanda bu çok özel günü değerlendirebilirsiniz.

kostumparti2

Minikler için doğum günü partisi

Sayıları güngeçtikçe artan parti organizasyonu yapan firmalar, çocuğunuzun bu unutulmaz ve eğlenceli doğum günü partisini baştan sonra planlıyor. 8-15 yaş arası çocuklar için gerçekleştirilen partiler, isteğe bağlı olarak kostümlü ve temalı gerçekleştiriliyor.  Evde parti yapmaya müsait değilseniz ya da bu kutlamanın organizasyonuyla ilgilenecek vaktiniz yoksa, önerimize kulak verin.

kostumparti1

Doğum günü partisi ve çocuklar

Bu tip organizasyon düzenleyen firmaların büyük bölümü, kutlamayı “parti evleri” adı verilen özel mekanlarda düzenliyor. Çocuğunuz için süprizlerle dolu,  talebiniz doğrultusunda özel kostümler, palyaço ve animatörler eşliğinde gerçekleştirilen kutlamalarda, çocuğunuz tüm arkadaşları ve sevdikleri ile birlikte dilediğince eğleniyor.

kostumparti4

Partinin bir bölümünden bir kare

Kaynaklar

[1], http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=11501970&tarih=2009-04-30
[2], http://www.anneoluncaanladim.com/icerik.asp?id=988

Facebook Comments

Şuraya bakın

İYİKİDOĞDUN Mobil Uygulaması Çıktı!

Doğum günü uygulaması ile, Doğum günü hatırlatmaları kurabilir, Doğum günlerine özel resimli mesajlar ile arkadaşlarınızın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir