İyikidogdun » Anasayfa » 40. Yaş Günü Armağanı: 1 Yıl Boyunca Her Gün Seks

40. Yaş Günü Armağanı: 1 Yıl Boyunca Her Gün Seks

Charla Muller, kocasının 40. yaş günü için benzersiz ve unutulmayacak bir hediye vermek istedi ve en sonunda eşine vereceği unutulmaz hediyeyi buldu: 1 yıl boyunca her gün seks. Muller’in  bu hediyesi, dünyada bugüne kadar verilmiş en ilginç doğum günü hediyeleri arasındaki yerini aldı.

40yashediyesi.jpg

Charla Muller ve eşi
Hayat aslında 40’ında başlar diyenler: Charla Muller ve Kocası Brad

Bu ilginç teklif karşısında şaşıran ve ilk anda bir cevap veremeyen eşi, daha sonra konuşuruz dedikten sonra ondan uzaklaştı. Fakat şaşırtıcı bir şekilde Charla bir yıl boyunca sözünü tuttu ve çift, her zaman tam sonuç elde edemeseler de 12 ay boyunca ayın 28 günü birlikte oldular. Bu çılgın doğum günü hediyesini duyanlar, ilk başta Charla’nın orta yaş krizine kapıldığını düşünmekten kendilerini alıkoyamamışlar.

Garanti seks’e eşinin ilk önce inanmadığını söyleyen Muller, ‘Ciddi olduğumu anlayınca ev işlerinde bile bana yardım etmeye başladı’ dedi. Yıl sonunda “365 Nights: A Memoir Of Intimacy” adlı kitapta hatıralarını ve deneyimini yazan Charla, kitabın Amerika’da yayımlanmasından sonra ev hanımları arasında bir fenomen haline geldi.

40yashediyesi2.jpg

Mutlu çift’den bir kare

Peki ya siz eşinize bu tür bir hediye verir miydiniz, ya da bu hediye size verilse memnun kalır mıydınız? Bu soru oldukça tartışmalı; fakat kesin olan birşey varsa o da bu hediyenin unutulmaz bir hediye olduğu.

Kaynaklar:

[1], http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1033911/Could-make-love-husband-day-year.html
[2], http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/2009/apr/22/365-nights-charla-muller-sex

Facebook Comments

Şuraya bakın

Instagram’ın Ünlü Köpeği “Shila The POM” ile tanışın

İstanbulda Yaşayan Shila’nin instagramda 115.000 takipçisi bulunuyor. Pom cinsi olan Shila oldukça değişik bir yaşam …

4 yorum

  1. yuhhhhhhhhh kadın azmış bence:)))))))))))

  2. İyi de buna hangi erkek dayanabilir? Şahsım adına konuşursam, daha ilk haftanın sonuna varmadan bu bir tür çin işkencesine dönüşebilir… Sonuçta makina kan basıncıyla çalışıyor, adamın canına kastı mı var bu kadının? Bence kocasını değiştirmenin(öldürmenin) hukuki bir alternatifini bulmuş bu kadın… 🙂

  3. Hediyesini güle güle kullansın 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir